Padişahbet Promosyonları

%20’YE VARAN ANLIK SPOR KAYIP BONUSU

Padişahbet Güncel Giriş : padisahbet111

Bu promosyondan faydalanabilmek için minimum 20TL yatırım gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Tüm yatırım metotları ile yatırımlarınız için spor kayıp bonusu talep edebilirsiniz.

2. Yatırım bonusumuzdan faydalanan üyelerimiz bu bonustan faydalanamamaktadır. Her yatırım adına bir bonus talep edilebilmektedir.

3. 20TL-999TL’ye kadar yatırımlarınıza %15,
1000TL ve üzeri yatırımlarınıza %20 kayıp bonusu talep edebilirsiniz.

4. Kayıp bonusu yatırım miktarınız üzerinden verilmektedir.

5. Kayıp bonusu aktarımları 24 saatlik kâr-zarar durumunuz hesaplanarak aktarılmaktadır. Belirtilen 24 saatlik süreçte kârda olan üyelerimiz kayıp bonusundan faydalanamamaktadır.

6. Spor kayıp bonusumuzun 1 kez aldığınız bonus miktarı kadar çevrimi bulunmaktadır. Tekli kuponlarda 1.30 oran ve üzeri, kombinelerde bir maçın 1.30 ve üzeri olması gerekmektedir. 24 saat içerisinde talep edilmeyen bonuslar için işlem gerçekleştirilmemektedir.

7. Kayıp bonusu talep edebilmeniz için hesabınız da 2TL’den fazla bakiye ve sonuçlanmamış bahsiniz bulunmaması gerekmektedir.

8. Sitemiz kural dışı faaliyetlerde bulunan üyelere Padişahbet hiçbir mazeret belirtmeksizin kullanıcı hesaplarını kapatarak bloke etme yetkisine sahiptir.

9. Bu promosyondan her yatırımı için sadece bir defa faydalanabilir. Aynı IP adresini ve aynı adres bilgilerini vb. gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir.

10. Padişahbet istediği zaman üyelerinden kimlik, ikamet belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip) sadece yatırılan anapara bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.

11. Padişahbet bu bonusu istediği zaman durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.

12. Padişahbet Genel Bonus Kuralları bu promosyon için geçerlidir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu