Betpipo Promosyonları

Haftalık %50 Slot Yatırım Bonusu

Betpipo Güncel Giriş : betpipo48

 1. Bu promosyon her bir üyemiz haftada sadece bir defa yararlanabilmektedir.
 2. Bu promosyon Papara , CMT , QR ,PayFix veya CepBank yatırım yöntemleri için geçerlidir. Minimum 50 TL’lik yatırımınıza %50 Haftalık Slot Yatırım Bonusu talep edebilirsiniz.
 3. Bu promosyondan maksimum alınabilecek bonus miktarı 500 TL’dir.
 4. Bu promosyondan faydalanabilmeniz için , yatırımınızın bakiyenize aktarılmasının hemen ardından, oyunlara başlamadan Canlı Destek Hattına bağlanarak talep etmelisiniz .
 5. Bu promosyonun çevrimi sadece Casino alanında Slot oyunlarında geçerlidir.
 6. Bu promosyonun Çevrim şartı tamamlandığında ana para ve bonus diğer alanlara aktarılabilir ve “çekilebilir” olmaktadır.
 7. Çekim yapabilmek veya farklı alanlarda oynayabilmek için, alınan bonus miktarının 30 katı kadar çevrim yapmak gerekmektedir. Bu çevrimi yukarı da belirtilmiş oyunlar ve bölümler içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. Alınan bonusun kaybedilmesi halinde kalan çevrimi anapara bakiyesinden tamamlamanız şarttır.
 8. Bu promosyon BetPipo ailesindeki herhangi bir başka promosyon ile birleştirilemez.
 9. Betpipo, promosyonu suistimal etmek isteyen veya haksız kazanç sağlamak isteyen kullanıcıların bonusunu silme ve kullanıcının hesabını kapatma haklarını elinde tutar.
 10. Bu bonus ile elde edebileceğiniz maksimum kazanç 10.000₺ ile sınırlandırılmıştır.
 11. Betpipo Risk Departmanı, hesabınızla ilgili herhangi şüpheli bir işlem tespit etmesi durumunda, bu bonustan yararlanamazsınız. Genel Bonus Kuralları ve Şartları, olası risk unsurlarını belirtmektedir.
 12. Bu promosyon için, Genel Promosyon Kuralları ve şartları geçerlidir. Kuralları görüntülemek için Tıklayınız.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu