Galabet Promosyonları

%25’E VARAN ANLIK SLOT KAYIP BONUSU

Galabet Güncel Giriş : galabet193

Kayıp bonusumuz sadece Slot oyunlarında ki kayıplarınız için geçerlidir.

2- Minimum 50 TL yatırarak Slot kayıp bonusu talep edebilrsiniz. Bu bonustan yararlanabilmeniz için kaybınızın hemen ardından Bonuslar>Bonus Talep üzerinden talep etmeniz gerekmektedir.

• 999 TL’ye kadar %20

• 1.000 TL ve üzeri kayıplarınıza %25

3- Kayıp bonusları hesaplamaları gerçekleştirilirken 24 saat içerisinde ki kar -zarar durumuna bakılarak işlem gerçekleştirilmektedir.Bu süreçte kar da olan üyeler için herhangi bir kayıp bonus aktarımı gerçekleştirilmemektedir. Kayıp bonusunuzu son bahisinizden sonra 48 saat içerisinde talep etmeniz gerekmektedir.

4- Slot kayıp bonusumuzun alınan bonus bakiyesi kadar bir kez slot alanında tekrar kullanmanız gerekmektedir.

5- Slot kayıp bonusu sadece amacı oyun oynamak olan üyelere aktarılmaktadır.Slot kayıp bonusunu farklı amaçlar için aldığı tesbit edilirse Slot oyunlarına girişi engellenebilir ve kişinin haksız kazançtan elde ettiği bakiyeye el konulabilir.

6- Bu promosyondan her yatırımı için sadece bir defa faydalanabilir. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. “GalaBet” istedigi zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.

7- GalaBet bu bonusu istediği zaman durdurma yada iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumun da bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.

8- GalaBet genel bonus kurallarını Slot kayıp bonusu için geçerlidir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu