Meritslot Promosyonları

%30 Anlık Slot Kayıp Bonusu (Tüm Yatırım Metodlarına)

Meritslot Güncel Giriş : meritslot58

Bu promosyon yalnızca Slot oyunlarındaki kayıplarınız için geçerlidir. Gün içinde tek seferde en az bir defa minimum 20 TL herhangi bir yatırım metodu ile sitemize yatırım yapan ve slot alanında kayıp yaşayan üyelerimiz yatırım miktarı üzerinden slot kayıp bonusundan faydalanabilir.

2- 48 Saat içinde talep edilmeyen kayıp bonusları geçersiz sayılır. Kayıp bonusunuzu alabilmek için canlı destek üstünden talepte bulunmanız gerekmektedir.

3- Slot oyunlarındaki kayıplarınızın yatırım miktarınız üzerinden talep etmeniz halinde hesabınıza kayıp bonusu olarak tanımlanır.

100 TL ‘ye kadar %20

101-500 TL’ye kadar %25

501 TL ve üzeri için %30

4- Slot kayıp bonusu hesaplaması yapılırken son 24 saatteki oyunlarınızdaki kar-zarar baz alınmaktadır. Bu süreçte karda olan üyelerimizin herhangi bir kayıp bonusu hakkı bulunmamaktadır.

5- Alınan kayıp bonusu miktarı kadar bir kez slot alanında oyun çevirmeniz gerekmektedir , ardından spor alanına giriş sağlayabilir veya çekim talebinde bulunabilirsiniz. Üyeler verilen kayıp bonusu tutarının maksimum 30 katı kadar çekim yapabilir. .

6- Slot kayıp bonusu, amacı sadece oyun oynamak olan üyelere verilmektedir, kullanıcının farklı amaçla kayıp bonusu aldığı tespit edilirse, slot oyunları ve canlı casino oyunlarına girişi engellenebilir, kişinin haksız kazançtan elde ettiği bakiyeye el konulabilir.

7- Oyuncunun kayıp bonusunu kötüye kullandığı ya da kural dışı hareketlerde bulunduğu tespit edilir ise, “Meritslot” söz konusu kayıp bonusu iptal etme hakkina saklı tutar.

8- “Meritslot” herhangi bir bonustaki kural ve şartlari degiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü “Meritslot” üyelerinin kendisine aittir.

9- “Meritslot” istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu