Kolaybet Promosyonları

%25 + %20 Anlık Slot Kayıp Bonusu (Tüm Yatırım Metodlarına)

%25 + %20 Anlık Slot Kayıp Bonusu (Tüm Yatırım Metodlarına)

Kolaybet Güncel Giriş : kolaybet122

1-) Bu promosyon yalnızca Slot oyunlarındaki kayıplarınız için geçerlidir. Gün içinde tek seferde en az bir defa minimum 20 TL para yatırarak slot alanında kayıp bonusundan faydalanabilirsiniz.

2-) 48 Saat içinde talep edilmeyen kayıp bonusları geçersiz sayılır. Kayıp bonusunuzu alabilmek için :

  • Bonus talebinizi mobilden; üyeliğinize giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan kullanıcı adına tıklayarak, bonus talep kısmından talep edebilirsiniz. İlgili birim bonusunuzu maksimum 1-15 dakika içerisinde yükleyecektir. Bu süre zarfından önce canlı desteğe konu için lütfen bağlanmayınız.
  • Bonus talebinizi masaüstünden; üyeliğinize giriş yaptıktan sonra üstte orta alanda yer alan hediye kutucuğuna tıklayarak, bonus talep kısmından talep edebilirsiniz. İlgili birim bonusunuzu maksimum 1-15 dakika içerisinde yükleyecektir. Bu süre zarfından önce canlı desteğe konu için lütfen bağlanmayınız.

3-) Slot oyunlarındaki kayıplarınızın %25’i talep etmeniz halinde hesabınıza kayıp bonusu olarak tanımlanır.İlk %25 kayıp bonusunuzu kaybetmeniz durumunda tekrar 2. kayıp bonusunuzu talep edebilirsiniz. İlk kaybettiğiniz kayıp bonusunun %20’si kadar 2. kayıp bonusu talep edebilirsiniz.

4-) Kayıp bonusu hesaplaması yapılırken son 24 saatteki oyunlarınızdaki kar-zarar baz alınmaktadır. Bu süreçte karda olan üyelerimizin herhangi bir kayıp bonusu hakkı bulunmamaktadır.

5-) Alınan kayıp bonusu miktarı kadar bir kez slot alanında oyun çevirmeniz gerekmektedir , ardından spor alanına giriş sağlayabilir veya çekim talebinde bulunabilirsiniz. Üyeler verilen kayıp bonusu tutarının maksimum 30 katı kadar çekim yapabilir.

6-) Slot kayıp bonusu, amacı sadece oyun oynamak olan üyelere verilmektedir, kullanıcının farklı amaçla kayıp bonusu aldığı tespit edilirse, casinoya girişi engellenebilir, kişinin haksız kazançtan elde ettiği bakiyeye el konulabilir.

7-) Oyuncunun kayıp bonusunu kötüye kullandığı ya da kural dışı hareketlerde bulunduğu tespit edilir ise, “Kolaybet” söz konusu kayıp bonusunu iptal etme hakkina saklı tutar.

😎 “Kolaybet” herhangi bir bonustaki kural ve şartlari degiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü Kolaybet üyelerinin kendisine aittir.

9-) “Kolaybet” istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu